HAKKIMIZDA

20 yılı aşkın süredir çok çalışıp çeşitli sektörel tecrübemizin buluştuğu işletmemiz yurt dışındaki market , zincir market , restoran , otel , horece vb.. sektörlerin ihtiyacını karşılayan özellikle GIDA ve Gıda dışı ürünleri tedarik etmekteyiz bazı gıda ürünlerinde ise üretici olarak ihracat yapmaktayız , sektörde her zaman bir adım önde olmak için çalışıyoruz , GÜVEN ve KALİTE temel ilkemizdir. Çıktığımız bu yolda çeşitli ödüllerle de özgüvenimizi tazelemenin mutluluğu içindeyiz , tüm müşterilerimize teşekkürlerimizi borç biliriz. İş ahlakı ve dürüstlüğü olmazsa olmaz koşul haline getirdik

DAİMA EN İYİ OLMAK VAZGEÇİLMEZ HEDEFİMİZDİR.

VİZYON DEĞERLERİMİZ

Evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak , devamlılık ve saygınlık , dürüstlük ve güven üzerine kurulmuş saygın bir şirket olmayı hedeflemekteyiz.

MİSYON DEĞERLERİMİZ

Ülkemiz ekonomisine gerekli katkıları yaparak ,  çalışanlarımızın mutluluğu müşterimizin mutluluğu ilkesi doğrultusunda samimi fakat kurumsal yapımızla üreticilerimizle birlikte aile ilişkisi içinde ticaretimizi sürdürebilirlik formatında her zaman üst seviyelerde tutarak başarılı olmayı ilke edindik. Ayrıca yapacağımız yatırımlarla da gelecek kuşaklara örnek olmayı ve onlara yol göstermeyi ilke edindik.