Telefon
WhatsApp

İCON DIŞ TİCARET

Kurumsal

Bireysel ve kolektif olarak yüksek performansa ulaşabilen, olumlu ve etkin olabilen, değer katan ve üretebilen, başarılı bir ekibe sahib olmak için çabalıyoruz. Amacımız, üretilecek çözümleri tecrübe ve akıl ile harmanlayıp, işletmenizin, en az maliyetle ve en kısa sürede, başarılı bir şeklilde, hedeflenen sonuca ulaşmasını sağlamaktır.

15 YILLIK TECRÜBEMİZLE SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZİN HİZMETENDEYİZ...

ÜÇEL ENDÜSTRİYEL MAKİNA ailesi olarak iş makinaları satışı, yedek parça tedariği ve servis hizmeti konularında uzmanlaşmış bir kuruluşuz. Şirketimizde eğitim düzeyi yüksek, yenilik ve değişimlere açık personel istihdam etmekteyiz. Çalışanların hem bireysel hem de mesleki anlamda kendilerini geliştirebilmeleri için profesyonel bir çalışma ortamı oluşturmak önceliklerimiz arasındadır.


MİSYONUMUZ

Sanayi ve inşaat sektöründe Türkiye’de güvenilirliğini ve kalitesini ispatlamış alanında lider firmalar ile iş birliği yaparak, gereksinimlerini tam ve zamanında karşılayıp en iyi ürün ve hizmeti sunmaktır.
İlkemiz, dünya çapında sürekli gelişimleri takip ederek hizmet kalitesini arttırmaktır.
Sektörde hizmet veren firmaların ürün tedarik zincirinde önemli bir bağ oluşturduğumuzun bilincindeyiz. Gücümüzü değerli iş ortaklarımızdan alarak tedarik zincirinde en iyi hizmeti sunmaya devam edeceğiz.

Güvenliğini koşulsuz müşteri memnuniyetine dayandıran anlayışla çalışmalarımızı sürdürmekte ve bu konudaki ihtiyaçlarınızı zamanında ve yüksek kalitede karşılayabilmek Gururla taşıdığımız felsefemizdir.


VİZYONUMUZ

Uluslararası vizyon, misyon ve değerler doğrultusunda çalışmak,
Çevreye, doğaya ve topluma saygı,
Yaratıcılığı destekleyen ve gelişmesine yardımcı olan açık iletişime dayalı çağdaş yönetim anlayışı,
Tüm kaynakların verimli kullanımı,
Müşteri isteklerinin daima ön planda tutulması ve memnuniyetin sağlanması,
Müşterilerimiz, ortaklarımız, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımızla bütünlük duygusu,
Ticari ve sosyal ilişkilerimizde karşılıklı güven, üstün iş ahlakı ve dürüst davranış ilkesinden vazgeçmemek olacaktır.


KALİTE POLİTİKAMIZ

Beklentilerinizin Tamamına Cevap Verebilmek

Gerek Duyulan Hizmet için Kapasite Yeterliliği Sağlayabilmek

Teklif Taleplerinde Rekabetçi Fiyat Sunmak

Acil Taleplere Hızlı Cevap

Kolay İletişim Sağlayabilmek

Gelişim Gücünü Arttırmak

Değişen Şartlara Uyum Sağlayabilmek

Ayrıca Teknik Servis ve Hizmetlerimizin zamanında ve kusursuz olarak verilmesi kalite anlayışımızın vazgeçilmez bir parçasıdır. Kalite aldığınız hizmetten yararlandığınızda duyduğunuz memnuniyettir. Hizmetin erişilebilir olması, eksiksiz ve her seferinde aynı düzeyde verilmesi kaliteli bir hizmetin göstergesidir. Kalite bir yaşam tarzıdır. Kalite tasarlanır, üretilir, kontrol edilir ve geliştirilir. Kalite tüm çalışanların gönüllü desteği ve sorumluk bilinci ile sağlanır ve sürdürülür. Takım ruhu içerisinde şirket ve birim hedeflerine ulaşmak için çalışılır.

TEKLİF FORMU